Baran

 

image

 

(21.03 – 19. 04)

O tym, że jest on twoim znakiem zodiaku, świadczy odwaga, aktywność, chęć doskonalenia które wykazujesz na niemalże każdym kroku. Zapewne poszukujesz ciągle nowych wyzwań i nie możesz usiedzieć w miejscu. Być może kryjesz w sobie upodobania odmienne od innych i poszukujesz nietypowych rozwiązań. To właśnie zodiakalny baran. Cechuje go również bezpośredniość co czasem może okazać się wadą. Nie każdy akceptuje osób bez zahamowań i przejawiających nadmierną agresję. Mimo to nie ma wad których Baran nie zamieniłby w zalety. W dzisiejszych czasach potrzeba ludzi, którzy potrafią wyrazić swoje zdanie i są w stanie przejąć inicjatywę tam, gdzie inni by sobie nie poradzili.

 

Panom radzimy nie patrzeć się na innych tylko iść własnymi ścieżkami. Przy okazji proszę nie zapomnieć o naszych wyrobach J. Krzyże z metaloplastyki idealnie pasują do zodiakalnego barana. Oto przykład – Krzyż z labradorytem dostępny jest w naszym sklepie w kategorii Metaloplastyka - krzyże.

 

image

 

 

Paniom, które szukają oryginalnych i ciekawych wyrobów polecamy poniższe pozycje. Wisior z agatem wyróżnia się rozmiarem, szokuje wyglądem i kunsztem wykonania.  Dalej widoczne jest zielone szkło witrażowe w elegancki sposób obrobione. Projektant umiejętnie wpłynął na kształty szkła witrażowego. Warto zwrócić uwagę, że szkło jest zielone w całości a nie lekko pomalowane z zewnątrz. Wisior ze szkłem witrażowym nigdy nie straci swojej barwy

 

 

image

 

image

Sklep internetowy na platformie SKY-SHOP Sklep internetowy
Proszę czekać ...

Informacja

Zalogowano poprawnie