Kody rabatowe dla nowej kategorii produktów

Niedawno w naszym sklepie pojawiły się nowe produkty, mianowicie kamienie naturalne obrobione w ciekawy sposób oraz wyroby sztucznej biżuterii. Z tej okazji chcielibyśmy zaoferować państwu kody rabatowe do wykorzystania w trakcie zakupu owych przedmiotów. Poniżej dostępne opcje rabatowe:

 

Rabaty dla kategorii akcesoria i upominki

5 zł rabatu - za dowolny zakup powyżej 100 zł

10 zł rabatu - za dowolny zakup powyżej 200 zł

15 zł rabatu - za dowolny zakup powyżej 300 zł

 

Odpowiedni kod rabatowy wyślemy państwu po dokonaniu zakupów za cenę zgodną z powyższymi kryteriami (Jeśli kod rabatowy nie dotrze do państwa to prosimy nas o tym poinformować :) ).   Jeśli już teraz planują Państwo dokonać podobnego zakupu to można nas o tym poinformować drogą mailową. W tej sytuacji proszę wstrzymać się z finalizowaniem transakcji a my wyślemy odpowiedni kod rabatowy który będzie można wykorzystać w trakcie opłaty za wyrób z kategorii akcesoria i upominki.

Polecam skorzystać z promocji, gdyż wiele produktów z kategorii akcesoria i upominki wystawiono w cenie zbliżonej do wartości dostępnych rabatów. Rabaty łączą się z innymi promocjami z tego względu warto zarejestrować się oraz zapisać do naszego newslettera.

Sklep internetowy na platformie SKY-SHOP Sklep internetowy
Proszę czekać ...

Informacja

Zalogowano poprawnie