Ryby

 

 

image

 

 

Czas ryby przypada na okres pomiędzy 19 lutym a 20 marca. Planety powiązane to Neptun i Jowisz. Podobno osoby z pod znaku ryb są bardzo wrażliwe oraz bywają zagubione w otaczających im świecie. Mimo to, cechują się wyjątkową intuicją. Czasem jednak na nic się ona nie zdaje, gdyż boją się na jej podstawie podjąć odważną decyzje. Wrażliwość na piękno również pasuje do osoby z pod zodiakalnej ryby. Kobieta - ryba powinna więc zainteresować się biżuterią z koralem bądź turkusem, jako że są to jej szczęśliwe kamienie.

 

Czy może być coś piękniejszego niż komplet: bransoleta i pierścionek z koralem ? - Tak - ! Piękniejszy będzie komplet: bransoleta, pierścionek i wisior z koralem :)

Oczywiście piękno jest pojęciem względnym. Ten sam przedmiot może być pięknym dla jednej osoby za to dla drugiej już nie. Oceńcie sami. W każdym bądź razie poniższy komplet nam się bardzo podoba.

 imageimage 

Dodatkowo polecamy inne wyroby z kamieniami naturalnymi do kompletu (np. kolczyki z koralem). Wystarczy wpisać w wyszukiwarce sklepu nazwę kamienia i typ wyrobu bądź przeszukać odpowiednie kategorie i dobrać parametry widoczne po prawej stronie ekranu. Możliwość doboru parametrów pojawia się przy przeglądaniu kategorii.

Sklep internetowy na platformie SKY-SHOP Sklep internetowy
Proszę czekać ...

Informacja

Zalogowano poprawnie