Hurtownia

Zamówienia hurtowe poprzez sklep internetowy

 

Cały asortyment sklepu www.megasilver.pl dostępny jest również w cenach hurtowych. Wystarczy złożyć zamówienie na minimum 1500 zł a przed dokonaniem płatności użyć przygotowanego przez nas kodu rabatowego: HURT

W ten sposób uzyskają państwo rabat w wysokości 30% ceny zamówienia co przy minimalnej kwocie 1500 zł daje aż 450 zł dyskontu. Ten sposób umożliwia dokonanie szybkich zakupów hurtowych ograniczonych jedynie aktualnym asortymentem. Nie trzeba wypełniać formularzy zamówieniowych. Znika czas oczekiwania na ostateczną wycenę oraz produkcję zamówionych wyrobów. 

Granulat srebra próby 999,9 jest wyłączony ze sprzedaży hurtowej na kod. Oznacza to, że koszt zamówienia granulatu nie będzie brany pod uwagę do osiągnięcia minimum 1500 zł.

 

Zamówienia hurtowe z katalogu MegaSilver

Klikając symbol .pdf widoczny kilka linijek niżej, uzyskują państwo dostęp do katalogu srebrnych łańcuszków z naszej oferty. Katalog składa się z ponad 300 pozycji odpowiednio pogrupowanych. Do każdego łańcuszka podana jest informacja odnośnie szerokości danego wzoru i wagi dla podanej długości.

Każde zamówienie katalogowe jest indywidualnie wyceniane. Zamówione produkty trafią do Państwa rąk zaraz po wyprodukowaniu. Czas realizacji wydłuża się ze względu na konieczność wykonania wyceny wstępnej, produkcji, wyceny końcowej* po produkcji oraz ocechowania*. Czas realizacji - minimum 2 tygodnie.

Sposoby płatności i wysyłki ustalamy indywidualnie z klientem.

Minimalne zamówienie katalogowe to 500 gram srebrnych łańcuszków. Minimalna ilość łańcuszków zdanego wzoru zostanie określona w cenniku, który udostępniamy zainteresowanym.

Dopuszczamy możliwość sprzedaży na metry (bez karabińczyków) pewnej części asortymentu przedstawionego w katalogu.

 

Katalog 2017

pobierz>>>  PDF Document<<<pobierz

PDF Document

pobierz>>>  PDF Document<<<pobierz


Jeśli są państwo zainteresowani zakupem wyrobów dostępnych w katalogu, prosimy wydrukować i wypełnić poniższy formularz. Wypełniony druk prosimy odesłać na nasz adres e-mail: ni.megasilver@wp.pl

Wypełnianie formularza nie jest konieczne. Prosimy podać w wiadomości e-mail podstawowe informacje dot. zamawianych produktów tj. SYMBOL, DŁUGOŚĆ, ILOŚĆ. 

Prosimy o kontakt telefoniczny bądź e-mailowy w razie jakichkolwiek pytań odnośnie wyceny, zapłaty, odbioru bądź innych spraw związanych z hurtem.

 

FORMULARZ ZAMÓWIENIA

 PDF Document

 

Wyroby przedstawione w katalogu dostępne są we wrocławskim oddziale pod adresem:

 

Objazdowa 73

54-513 Wrocław

Dzielnica: Żerniki

Tel:   504 739 097

Tel2: 791 113 025

 

image

 

 

 

 

Odbiór osobisty pod powyższym adresem lub w oddziale w Lubinie

 

Jastrzębia 4/58

59-300 Lubin

Oś. Przylesie

+48 531 747 963

+48 535 105 143

 

image

 

 

*cecha probiercza jest wymagana do legalnej sprzedaży srebrnych wyrobów o wadze powyżej 5 gram. Ten krok realizacji zamówienia nie jest możliwy do pominięcia. Więcej informacji na temat cech probierczyj TUTAJ  
Sklep internetowy na platformie SKY-SHOP Sklep internetowy
Proszę czekać ...

Informacja

Zalogowano poprawnie