Jak nosić wisiory z metaloplastyki?

Osoby, które po raz pierwszy mają styczność z biżuterią z metaloplastyki na pewno zastanawiają się na czym można zawiesić wisiory z kamieniami. Opcji jest wiele a kilka z nich wymienimy za moment. 

 

Dedykowaną opcją dla wisiorów z metaloplastyki są srebrzone obręcze z miedzi. Tworzone są z tych samych materiałów co cała kolekcja biżuterii Eremit. Drut jest antyalergiczny - wykonany z miedzi próby 99,9% oraz pokryty srebrem próby 99,99%. Całość jest oksydowana, przez co komponuje się idealnie w stylistykę wisiorów z naszych wszystkich kolekcji

Obręcz z metaloplastyki z nałożonym wisiorem bez kamienia - Biżuteria marki Eremit

Obręcz z metaloplastyki z nałożonym krzyżem z różowym kamieniem - Biżuteria marki Eremit

 

Rzemyki świetnie nadają się do noszenia z biżuterią Eremit oraz innymi wyrobami z rękodzielnictwa. Na rynku biżuterii można znaleźć wiele odmian rzemieni w wielu kolorach, jak i o różnych grubościach. My proponujemy zakup rzemieni niezbyt grubych o długości nieprzekraczającej 100 cm. Najlepiej wybrać kolory neutralne, które będą pasowały do różnych kamieni. W naszej ofercie znajdują się proste rzemienie dostępne w trzech uniwersalnych kolorach. 

image


Łańcuszki srebrne są również wskazane do noszenia z naszymi autorskimi wyrobami z metaloplastyki. Najlepiej wybierać wzory proste i klasyczne, takie jak linka, snake, grot. Do dużych krzyży z metaloplastyki polecamy klasyczne pancerki bądź ankierki diamentowane (PD i AD) do 20 mm szerokości. Proszę jednak przed zakupem łańcuszka zapytać nas czy pasuje on do otworu w zawieszce.

 

image

image


Inną ciekawą opcją jest przewinięcie chusty przez otwór w wisiorze, w sposób przedstawiony na poniższym obrazku. Efekt jest bardzo ciekawy.

image

 

Być może artykuł ten nie uwzględnia wszystkich możliwości. Proszę zaglądać do podkategorii łańcuchy i obręcze. Tam będziemy umieszczać wszystkie propozycje pasujące do zawieszek z metaloplastyki.

Sklep internetowy na platformie SKY-SHOP Sklep internetowy
Proszę czekać ...

Informacja

Zalogowano poprawnie