Wysyłka

Czas wysyłki (inaczej 'czas realizacji" , "wysyłka") liczony jest od momentu zamówienia do przekazania przesyłki kurierowi lub pozostawienia na poczcie. Zamówienia realizujemy z reguły w ciągu 24 godzin. W przypadku zamówień wymagających ingerencji klienta czas realizacji wydłuża się do 48 godzin. Realizacja zamówień z indywidualnymi projektami rozpoczyna się po akceptacji projektu.

Czas dostawy liczony jest po zatwierdzeniu przesyłki przez kuriera lub urzędnika pocztowego. Nie mamy wpływu na czas dostawy. Przed zamówieniem prosimy zapoznać się z regulaminem wybranego przewoźnika.

Niektóre opcje dostawy oraz minimalny czas dostawy danego przewoźnika liczony od dnia nadania:

List polecony ekonomiczny - od 3 dni roboczych

List polecony priorytetowy - od 1 dnia roboczego

Paczka 24 - 1-2 dni robocze

Paczka 48 - 2-3 dni robocze

Kurier UPS - 1 dzień roboczy

 

Powyższe wartości są orientacyjne. Informacje uzyskane na podstawie danych zawartych w regulaminach przewoźników oraz doświadczeń własnych. Wybranie opcji odbioru w punkcie może nieznacznie przyspieszyć czas dostawy. Wybranie opcji mini paczka INPOST prawie zawsze kończy się koniecznością odbioru w najbliższej placówce INPOST.

 

Wysyłkę realizujemy po przedpłacie za pośrednictwem aktualnie dostępnych form płatności. Istnieje możliwość wyboru przesyłki pobraniowej.

Wysyłka za pośrednictwem Poczty Polskiej, Inpost'u bądź Kurierem UPS. Szczegółowe formy dostawy oraz cenniki, widoczne są przy przeglądaniu strony danego produktu. Ceny mogą się różnić od siebie w zależności od rodzaju produktu, wielkości lub wagi. Niektóre formy dostawy mogą okazać się niedostępne przy dużych zamówieniach. Szczegółowa lista znajduje się w zakładce - formy dostawy 

Sklep internetowy na platformie SKY-SHOP Sklep internetowy
Proszę czekać ...

Informacja

Zalogowano poprawnie